STOLAR

Fyra st, modern tillverkning.

Formpressad rygg och sits, skinnklädda med metallundereden. Sitthöjd ca 46 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H135

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    7 000
    715 EUR
    863 USD

    Budhistorik (42 bud)
    1214 jan 11:397000SEK
    9A14 jan 11:396800SEK
    9A13 jan 18:326600SEK