Bemålad, rektangulär med något svängda långsidor, ramverk med lagerstav, raka kannelerade bladhölstrade ben rosettanfanger, höjd ca 43 cm. Framtagen originalfärg
Smärre slitage. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.