ETT PARTI SKEDAR, silver, Finland, 1950-60-tal.

Matskedar, 6 st
Dessertskedar, 12 st
Teskedar, 4 st
Kaffesked
Total vikt ca 599 g.

Smärre slitage. Graveringar.

Utropspris
200 EUR