SOFFA gustaviansk stil 1900-talets första hälft

Vitmålad, fast stoppad sits, delvis klädd rygg med spjälor, längd ca 182 cm, sitthöjd ca 48, sittdjup ca 50 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken. Senare målning. Senare klädsel.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    55 EUR
    69 USD

    Budhistorik (6 bud)
    311 feb 19:40550SEK
    2A11 feb 19:40500SEK
    311 feb 19:40455SEK