OKÄND KONSTNÄR, akvarell, monogramsignerad och daterad 98.
Italienskt landskap. Märkt Firenze 1898 på baksidan. Bildmått 24 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Skada i nedre vänstra hörnet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10