OKÄND KONSTNÄR

Akvarell, monogramsignerad och daterad 98.

Italienskt landskap. Märkt Firenze 1898 på baksidan. Bildmått 24 x 31 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Skada i nedre vänstra hörnet.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T101

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    350
    35 EUR
    44 USD

    Budhistorik (2 bud)
    210 feb 09:14350SEK
    1 8 feb 11:26300SEK