YTTERBELYSNING, ett par, "Toldbod 290", Louis Poulsen, Danmark, sent 1900-tal.
Metall med plexiglas skärm. Längd ca 50 cm, höjd ca 30 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Ställvis omfattande slitage. Smuts. Gulnad plast.