Rak form med utskjutande krön med belysning (avtagbar). Nedtill två lådor samt tidskriftsställ. Skåpdel med skjutdörrar, flyttbart hyllplan. Längd 85 cm, bredd 40 cm, höjd 165 cm.
Smärre slitage. Lådorna med fanérskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.