Rak form med utskjutande krön med belysning (avtagbar). Nedtill två lådor samt flyttbart hyllplan. Överdel med två lådor samt flyttbart hyllplan. Längd 85 cm, bredd 40 cm, höjd 165 cm.
Smärre slitage. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.