Sked med volutknopp, silver, åldersranka, senare kontrollstämpel Sverige 1600-tal.

Längd 13 cm. Vikt ca 24 g.

Märken. Slitage. Bristningar.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

119. Johanna Jansson, unik skulptur, glas, "Bored of it all. Beam me up. Jaded", L. Reeves & A. Harris, RCA, 2007.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK