Ossian Elgström

(Sverige, 1883-1950)
Ossian Elgström
(Sverige, 1883-1950)

OSSIAN ELGSTRÖM, blyerts och kolkrita på papper, monogramsign.

Bildstrl. 57 x 72 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK