LYKTOR

2 st snarlika, 1800-tal.

Målad plåt. Glasade sidor. Höjd ca 57-59 cm.

Konditionsrapport

Rostangrepp. Slitage. Repor. Spricka i glas. Delvis senare målning. Mindre lagningar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    81 EUR
    99 USD

    Budhistorik (11 bud)
    320 jan 22:27800SEK
    1A20 jan 22:27750SEK
    1A20 jan 22:27720SEK