Prada

(Italien, Född 1913)
Prada
(Italien, Född 1913)

Väska, Prada

Fodrad, dragkedsförsedd väska i saffianoläder med detaljer i "PRADA"-märkt metall. Med top handle-handtag.
Tre dragkedsförsedda innerfickor.
Märkt på plaketter "PRADA MADE IN ITALY" och PRADA MILANO DAL 1913".
Dustbag, äkthetsbevis medföljer
Mått ca 34x15x23 cm

Slitage. Hörnskador

Formgivare

Utropspris
6 000 SEK