PHILIPPE STARCK

Taklampa, "Romeo Soft", för Flos, Italien, 2000-tal.

Plisserad textilskärm med plafond i polykarbonat. Tre stålvajrar. Diameter 120 cm, höjd 57 cm (Exklusive hänganordning).

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    800
    80 EUR
    101 USD

    Budhistorik (9 bud)
    110 feb 18:23800SEK
    4A10 feb 18:23781SEK
    4A10 feb 18:22750SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes