PHILIPPE STARCK

Taklampa "K Tribe S3", för Flos, 2000-tal.

Silverfärgad akrylplast samt polykarbonat. Stålvajrar. Diameter 55 cm, höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 550
    156 EUR
    195 USD

    Budhistorik (16 bud)
    412 feb 21:181550SEK
    212 feb 21:171450SEK
    4A12 feb 21:161350SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes