KARI SUOMALAINEN, skämtteckning, blandteknik, signerad och daterad.
Originalteckning föreställande Veikko Vennamo samt Pekka Vennamo, Kalevi Sorsa och Ahti Pekkala. Publicerad i Helsingin Sanomat den 6 september 1983.
Bildstorlek 19,5x40 cm.
Ej examinerad ur ram.