BERIT JOHANSSON, vas, glas, Murano, Venedig 2001.
Dekor av vattenväxter. Signerad "Pauly Venedig 2001 PA Berit Johsnsson". Höjd ca 35 cm.
Slitage. Repor. Något mindre nagg.