OKÄND KONSTNÄR, ett par, olja på duk, kopior, osignerade.
Porträtt av Anna Kruse f Preuss och Caspar Kruse. 85 x 65 cm.
Tryckmärken. Krackelyr. Repor. Smärre färgbortfall.