VAS

Glas, EOS design, Laura Diaz de Santillana, Murano 1988, signerad.

Närmast rund med fyra flikar. Randdekor. Svart glas och klarglas. Höjd c:a 20 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    1 000
    100 EUR
    126 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    313 feb 09:341000SEK
    313 feb 09:33650SEK
    313 feb 09:32600SEK