LJUSSTAKE

Brons, 1600-tal.

Balusterformat skaft. Klockformad fot. Höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Lagningar. Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    131 EUR
    164 USD

    Budhistorik (17 bud)
    813 feb 19:391300SEK
    713 feb 03:471200SEK
    412 feb 23:081100SEK