MATTA

1900-talets slut. Ca 204x127 cm.

Brun och lejongul geometriskt motiv.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    35
    EUR
    343 SEK
    42 USD

    Budhistorik (2 bud)
    217 jan 23:3235EUR
    115 jan 01:0830EUR