SALTSTRÖARE

Flintgods, 1700-tal.

Balusterformad. Höjd 11 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 300
    131 EUR
    164 USD

    Budhistorik (15 bud)
    1A10 feb 13:011300SEK
    410 feb 13:011200SEK
    110 feb 09:32950SEK