TALLRIKAR

3 st, fajans, 1700-tal.

Dekor av tuppar. Diameter 23 cm.

Konditionsrapport

Skador. Sprickor. Nagg. Lagningar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 150
    116 EUR
    145 USD

    Budhistorik (14 bud)
    411 feb 14:521150SEK
    2A11 feb 14:511050SEK
    411 feb 14:511000SEK