LJUSSTAKAR

Ett par, förgylld och patinerad brons, empire, 1800-talets första hälft.

Räfflade pelare. Dekor av akantusblad och annat bladverk. Urnformade ljuspipor med lösa manschetter. Höjd 24 cm.

Konditionsrapport

Renoverade.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    6 800
    686 EUR
    859 USD

    Budhistorik (29 bud)
    1312 feb 21:296800SEK
    12A12 feb 21:296600SEK
    1212 feb 13:206200SEK