BÅLSLEVAR

2 st, silver, 1800-talets första hälft.

Svärtade svarvade skaft. Daterade 1808 och 1832. Längd 39 och 43 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Proveniens
Skånskt samlarhem.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    100 EUR
    126 USD

    Budhistorik (12 bud)
    414 feb 19:131000SEK
    1A14 feb 19:13950SEK
    112 feb 23:10850SEK