LI BINGQI (1947-)

Rullmålning, tusch och akvarell på papper, signerad,

Motiv av fåglar, kalligrafi samt tre röda sigill, bildmått 134x67 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläck.

Proveniens
Previously purchased at the Qianmen hotel in Beijing in 1992, at the Beijing Liyuan Society of Calligraphy & Fine Arts.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss