VAS

Glas, Seguso Vetri d'Arte, Murano 1940-tal.

Rund bukig med hänklar. Rödtonat glas med guldstråk. Höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    151 EUR
    189 USD

    Budhistorik (7 bud)
    112 feb 18:271500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    112 feb 17:571300SEK
    112 feb 14:531200SEK