ARMBAND

Förgyllt silver med bland annat Lapis lazuli.

Cabochonslipade stenar bland annat Lapis lazuli. Fasettslipad blå paste. Instickslås. Med säkerhetskedja. Längd 15 cm. Vikt 51,5 gram.

Konditionsrapport

En sten med spricka. Slitage på förgyllning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Budhistorik (8 bud)
    4 4 feb 23:351100SEK
    3A 4 feb 23:351000SEK
    4 4 feb 23:351000SEK