EFVA ATTLING

Hänge 'Hope'.

18K guld. Stämplad Efva, Stockholm 2000. Hänge exklusive ögla ca 14 x 7 mm. Kedja 18K guld, GFAB. Kedja längd 40 cm. Totalvikt ca 6 gram. Ask från Efva Attling.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 550
    257 EUR
    322 USD

    Budhistorik (10 bud)
    1010 feb 14:532550SEK
    Acceptpris på 2 500 SEK uppnåddes
    910 feb 08:382350SEK
    8 8 feb 22:432150SEK