COLLIER

18K guld.

I form av en orm. Ögon i cabochonslipat glas. Stämplat 750. Lås med springring. Längd 46 cm. Vikt 21,4 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V41

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 14 timmar

    Utropspris: 5 500 SEK

    4 550
    459 EUR
    575 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    317 feb 22:004550SEK
    317 feb 21:572400SEK
    217 feb 21:242200SEK