HALSBAND och ARMBAND

Silver.

Troligen Turkiet. Stämplat 900. Halsband längd ca 43 cm. Armband längd 19,5 cm. Bredd båda ca 20 mm. Vikt 186 gram.

Konditionsrapport

Anlupen. Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    202 USD

    Budhistorik (17 bud)
    510 feb 17:461600SEK
    4A10 feb 17:461501SEK
    410 feb 13:271300SEK