Möbler Skåp & Byråar
1006137
BYRÅ, empirestil, 1900-talets mitt.

Skiva av marmor. Fanerad med mahogny, dekor av intarsia. Tre lådor. Bredd 80. Djup 45. Höjd 79 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK