VÄSKA Bayswater

Mulberry.

Brunt präglat skinn med detaljer i mässing. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY made in England" samt numrerad på mässingplakett. Ca 36 x 24 x 16 cm. Lås samt 2 nycklar. Dustbag medföljer.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    5 600
    565 EUR
    708 USD

    Budhistorik (17 bud)
    1012 feb 16:255600SEK
    1112 feb 16:235400SEK
    1012 feb 16:185200SEK
    Acceptpris på 3 800 SEK uppnåddes