Väska, Balenciaga

Väska, Balenciaga

Mockaläder, detaljer i metall. Fodrad med svart skinn, innetficka.
Märkt "BALENCIAGA. PARIS" och "made in italy" på numrerad etikett. Avtagbar axelrem, dustbag samt kvitto medföljer.
Bredd 26 cm, höjd 19 cm, djup ca 10 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK