BOKSKÅP

1800-talets senare del.

Tudelat. Fanerat med alm. Överdel med spröjsat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Underdel med bakomliggande hyllplan. Bredd 100. Djup 53,5. Höjd 206 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Medföljande nyckel fungerar endast i underdel. Slitage. Torrsprickor. Repor. Märken. Mindre avslag på listbit.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 500 SEK

    Slutpris

    3 900
    393 EUR
    493 USD

    Budhistorik (14 bud)
    1A10 feb 18:023900SEK
    410 feb 18:023700SEK
    1A10 feb 18:003500SEK
    Acceptpris på 1 700 SEK uppnåddes