BENGT LINDSTRÖM

Olja på duk, signerad.

Komposition med ansikte i rött. 73 x 60 cm.

Äkthetsintyg från Comité Bengt Lindström medföljer.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - C5
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 60 000 SEK

    40 000
    4 036 EUR
    5 057 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    817 feb 13:0440000SEK
    712 feb 18:2138000SEK
    612 feb 15:0136000SEK