LENNART OLSON, fotogravyr, signerad Lennart Olsson, numrerad 2/75 och daterad 1982.
"Emilia Romagna XIV,1982". Bildyta cirka 20 x 25,5 cm.
Ej ramad. Omfattande slitage med bland annat hanteringsveck, mindre fläckar och märken/färgbortfall.