SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.

Målat. Tre dörrar med bakomliggande lådor, förvaring och hyllplan. Skuren dekor. Bredd 150, djup 50, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Ett defekt lås. Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK