VITRINSKÅP

1900-talets första hälft.

Målat. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan, varav en glasad dörr. En låda. Beslag av mässing. Bredd 147, djup 46, höjd 136 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Ett defekt lås.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 200
    423 EUR
    531 USD

    Budhistorik (15 bud)
    9A10 feb 17:374200SEK
    1010 feb 17:374000SEK
    9A10 feb 17:303800SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes