Wiwen Nilsson

(Sverige, 1897-1974)
Wiwen Nilsson
(Sverige, 1897-1974)

WIWEN NILSSON, COLLIER, Sterling Lund 1963.

Ring- och stavlänk. Stavlängd 0,8 cm. Längd ca 44,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Formgivare

Fler smyckesformgivare:

Utropspris
8 000 SEK