JONAS BOHLIN

Bord, "Triptyk II", Källemo, Värnamo, modell formgiven 1988, daterat 1989.

Underrede i lackerat gjutjärn. Massiv skiva i ask. Diameter 90 cm. Höjd 73 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Skev skiva. Mindre rostangrepp.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    322 EUR
    404 USD

    Budhistorik (18 bud)
    710 feb 21:513200SEK
    2A10 feb 21:503000SEK
    710 feb 21:503000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes