LANTÄRNOR

Tre stycken, 1900-talets första hälft.

Målad metall samt glas. En för babord samt två stycken för styrbord. Höjd ca 23 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. En med spricka vid glaset. Delvis senare målning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 6 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    950
    97 EUR
    117 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (14 bud)
    917 jan 09:33950SEK
    7A16 jan 18:54900SEK
    816 jan 18:54900SEK