BIRGIT FORSELL

Olja på duk, signerad.

Ballerina. Mått ca 23x18 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V573
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 14 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    3 000
    306 EUR
    370 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    4A17 jan 20:173000SEK
    517 jan 20:173000SEK
    4A17 jan 20:172200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes