HALSSMYCKE MED QILIN

Kina, troligen silver (ustämplad) med bl.a. turkoser och trädekorationer.

Diameter 20 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smutsig.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    201
    EUR
    1 992 SEK
    251 USD

    Budhistorik (20 bud)
    712 feb 17:40201EUR
    5A12 feb 17:40200EUR
    5A12 feb 17:40180EUR