CARL JOHAN DE GEER

Färglitografi, signerad och numrerad 113/290.

"Fantomen i Skanör". 55,5 x 69 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    7 700
    776 EUR
    973 USD

    Budhistorik (22 bud)
    513 feb 18:597700SEK
    7A13 feb 18:577500SEK
    513 feb 18:577500SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes