Grepp av renhorn. Knivslida av renhorn och läder med upphängningsanordning av läder. Stiliserad dekor av bland annat ren. Signerad "P.L". Total längd ca 28 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.