EMILIA LÖNBLAD, tillskriven, olja på duk, ek signerad.
Enligt uppgift porträtt av Namie Kleberg, föreståndarinna för Barnkrubban i Ystad. 59 x 44 cm.
Krackelyr. Sedavnligt ytslitage.