Mahogny samt faner. Front med pardörr med skuren dekor. Bakomliggande låd- och skåp inredning. Underdel med fack. Längd 115 cm. Djup 40 cm. Höjd 160 cm.
Slitage. Mittdörren på insidan är låst. Smärre fläckar. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.