Målat. Ett skåp med infällt glas. En låda. Längd 85 cm. Bredd 48 cm. Höjd 185 cm. Nyckel finns.
Slitage. Mindre skador. Senare målning. Viss källardoft. Nyckel fungerar ej till låda.