SKÅLAR, 3 st, glas, Orrefors, 1900-talets senare del
Skål signerad Orrefors T 4304-701, diameter ca 32 cm.
Skål signerad Orrefors 4304/131, diameter ca 16 cm, höjd 10 cm.
Skål, signerad Orrefors 4304/131, diameter 16 cm, höjd 10 cm.
Tillverkningsdefekter. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.