REKLAMSKYLT, "FISKE", 1930-talet.

Längd 201 cm.
Bredd 55 cm. Höjd 20 cm.

Ej funktionstestad. (Fungerar enligt uppgift.)

Proveniens

Neonskylten kommer från Fiskarnas Redskapshandel som låg på St Paulsgatan 2 vid Götgatsbacken.

Utropspris
10 000 SEK